X-LDM110C-AE54D12-KX14A
DigiKeyn tuotenumero
4088-X-LDM110C-AE54D12-KX14A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
X-LDM110C-AE54D12-KX14A
Kuvaus
Ultra-precision linear motor sta
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaariakseli 4,331" (110,00mm) Integroitu ohjain 48V
Kategoria
Käyttöjakso
1
Valmistaja
Zaber Technologies
Jännite – nimellinen
48V
Sarja
Tarkkuus
1µm
Pakkaustapa
Vähittäismyyntipakkaus
Kiihtyvyys
24.50 m/s²
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Integroitu ohjain
Tyyppi
Lineaariakseli
Takaisinkytkentätyyppi
Incremental Encoder
Liikkeen pituus
4,331" (110,00mm)
Terminointityyppi
Liitin
Kuormitusvoima (dynaaminen)
13.49lbf (60.0N)
Toimintalämpötila
10°C – 40°C