J0408-A32-J0408-35
DigiKeyn tuotenumero
3155-J0408-A32-J0408-35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
J0408-A32-J0408-35
Kuvaus
CABLE JST 0.8 PITCH 4-PIN 35MM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,115' (35,05mm, 1,38")
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valmistaja
YIC
Jako - liitin
0,031" (0,80mm)
Pakkaustapa
Pussi
Pituus
0,115' (35,05mm, 1,38")