VEU10US050-US
DigiKeyn tuotenumero
1470-4190-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VEU10US050-US
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 10 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä, Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
10 W
Valmistaja
XP Power
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
USB A -naarasliitin
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Tulon tyyppi
Kiinteä terä, Moniteräinen (myydään erikseen)
Koko/mitat
1,45" pit. x 0,86" lev. x 2,00" kork. (36,8mm x 21,8mm x 50,8mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, TUV, UL
Lähtöjännite
5V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
2,1A