VCS70US24
DigiKeyn tuotenumero
1470-2290-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
VCS70US24
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 70W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.87
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,12" pit. x 3,88" lev. x 1,61" kork. (130,0mm x 98,5mm x 41,0mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
2.92 A