UCP225PS48
DigiKeyn tuotenumero
1470-3958-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCP225PS48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Vanhentunut
Ominaisuudet
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,12" lev. x 1,18" kork. (127,0mm x 79,2mm x 29,2mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
3.1 A