UCP180PS18
DigiKeyn tuotenumero
1470-4561-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UCP180PS18
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 18V 120W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 18V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Vanhentunut
Ominaisuudet
PFC, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,24" pit. x 2,47" lev. x 1,16" kork. (107,7mm x 62,7mm x 29,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
18V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
6.67 A