SRH05S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-4533-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRH05S12
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lineaarinen säätimen vaihto DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 500mA 17V - 72V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRH05S12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
SCP
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94%
Tyyppi
Lineaarinen säätimen vaihto
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
3-SIP-moduuli
Tulojännite (min.)
17V
Koko/mitat
0,46" pit. x 0,30" lev. x 0,40" kork. (11,7mm x 7,5mm x 10,2mm)
Tulojännite (maks.)
72V