SDT01F05D15
DigiKeyn tuotenumero
1470-SDT01F05D15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDT01F05D15
Kuvaus
DC/DC CONVERTER +/-15V 1W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 34mA, 34mA 4,5V - 5,5V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
1 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
80%
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
2
Pakkaus / kotelo
6-SIP-moduuli, 5 johdinta
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,77" pit. x 0,24" lev. x 0,40" kork. (19,7mm x 6,0mm x 10,2mm)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Hyväksyjä
CB, CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
Jännite - lähtö 2
-15V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
34mA, 34mA