SDS60UT05
DigiKeyn tuotenumero
1470-2219-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDS60UT05
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 3 Lähtö 5V 12V -12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 3
800 mA
Valm.
Teho (wattia)
Pakkaustapa
Kotelo
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
80%
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
3
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
5V
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,20" kork. (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Jännite - lähtö 2
12V
Vakionumero
Jännite - lähtö 3
-12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
6 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
3 A