SDS60US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-2216-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDS60US12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 90 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
80%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,20" kork. (127,0mm x 76,2mm x 30,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
5.2 A