SDS150PS24B
DigiKeyn tuotenumero
SDS150PS24B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDS150PS24B
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 90 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
3000 V
Sarja
Tehokkuus
0.88
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,00" pit. x 3,00" lev. x 1,40" kork. (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
cUL
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
6.25 A