SDS120PT15B
DigiKeyn tuotenumero
SDS120PT15B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDS120PT15B
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 24V 12V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 3 Lähtö 5V 24V 12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 3
800 mA
Valm.
Teho (wattia)
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - erotus
3000 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
80%
Tyyppi
Avoin kehys
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
3
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, PFC, Yleistulo
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - lähtö 1
5V
Hyväksyjä
cUL
Jännite - lähtö 2
24V
Vakionumero
Jännite - lähtö 3
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
15 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
3.5 A