QSB7524S15
DigiKeyn tuotenumero
1470-4118-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QSB7524S15
Kuvaus
DC DC CONVERTER 15V 75W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 5A 9V - 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QSB7524S15 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
75 W
Valm.
Jännite - erotus
1.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
86%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
9V
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
2,28" pit. x 1,45" lev. x 0,50" kork. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Virta - lähtö (maks.)
5A