PCM50US24
DigiKeyn tuotenumero
PCM50US24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PCM50US24
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 50W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 50 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
50 W
Valmistaja
XP Power
Sovellukset
Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
80%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
DIN, 5 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
48" (1,22m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,75" pit. x 2,99" lev. x 1,69" kork. (146,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CCC
Lähtöjännite
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
2,08A