PBL500PS24B
DigiKeyn tuotenumero
1470-PBL500PS24B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBL500PS24B
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 80 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Avoin kehys
Koko/mitat
7,10" pit. x 4,00" lev. x 1,56" kork. (180,3mm x 101,6mm x 39,6mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
10.42 A