PBL500PS12C
DigiKeyn tuotenumero
1470-PBL500PS12C-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PBL500PS12C
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
90%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-10°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,10" pit. x 4,00" lev. x 2,64" kork. (180,3mm x 101,6mm x 67,1mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
20.83 A