MCE40US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-MCE40US12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCE40US12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 3,33A 80 – 264VAC Tulo
Kategoria
Ominaisuudet
Yleistulo
Valmistaja
XP Power
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Sarja
Tehokkuus
86%
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-DIP-moduuli
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
3,46" pit. x 1,50" lev. x 1,12" kork. (87,9mm x 38,1mm x 28,5mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Linjan regulointi
±1%
Virta - lähtö (maks.)
3,33A
Kuorman regulointi
±2%
Teho (wattia)
40 W