JHM3048S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-JHM3048S12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JHM3048S12
Kuvaus
30W PCB 36-75VDC INPUT 2:1 MEDIC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 2,5A 36V - 75V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.88
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
6-DIP-moduuli
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
2,00" pit. x 1,00" lev. x 0,40" kork. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Virta - lähtö (maks.)
2,5A