ITR0305S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-ITR0305S12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ITR0305S12
Kuvaus
DC-DC 3W 10% INPUT
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 250mA 4,5V - 5,5V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
3 W
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.88
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
3-SIP-moduuli
Tulojännite (min.)
4,5V
Koko/mitat
0,46" pit. x 0,30" lev. x 0,42" kork. (11,7mm x 7,5mm x 10,7mm)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
3-SIP-moduuli
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
250mA