HRL3024S350P
DigiKeyn tuotenumero
1470-HRL3024S350P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HRL3024S350P
Kuvaus
DC DC CONVERTER -350V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suurjännite - erottamaton moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 350V 85,7mA 22V - 30V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HRL3024S350P -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
30 W
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Jalustalevy
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
85%
Tyyppi
Suurjännite - erottamaton moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
14-DIP-moduuli
Tulojännite (min.)
22V
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,73" kork. (76,2mm x 50,8mm x 18,6mm)
Tulojännite (maks.)
30V
Hyväksyjä
CE, UKCA, UL
Jännite - lähtö 1
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
85,7mA