HPA1K5PS60
DigiKeyn tuotenumero
1470-HPA1K5PS60-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HPA1K5PS60
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 60V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
11,00" pit. x 4,20" lev. x 1,64" kork. (279,4mm x 106,7mm x 41,7mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, EN, UKCA, UL
Jännite - lähtö 1
60V
Vakionumero
60601-1; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
25 A