HDL3000PS15
DigiKeyn tuotenumero
1470-HDL3000PS15-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HDL3000PS15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 2400W
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HDL3000PS15 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.89
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Kuorman jako, PFC, etäkäynnistys ja -sammutus, etätunnistus, yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
12,48" pit. x 6,69" lev. x 2,50" kork. (317,0mm x 169,9mm x 63,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
15V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
160 A