GSP750PS12-EF
DigiKeyn tuotenumero
1470-3967-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSP750PS12-EF
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 750W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GSP750PS12-EF -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
10,00" pit. x 4,00" lev. x 1,65" kork. (254,0mm x 101,6mm x 41,9mm)
Lähtöjen lukumäärä
1
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
62.5 A