FS10CT-12
DigiKeyn tuotenumero
1470-3291-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FS10CT-12
Kuvaus
DC DC CONVERTER +/-500V 10W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Suurjännite - erotettu moduuli DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 500V -500V 10mA, 10mA 0,7V - 12V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FS10CT-12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10mA, 10mA
Valm.
Teho (wattia)
10 W
Sarja
Jännite - erotus
2.5 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Proportionaalinen lähtö
Tyyppi
Suurjännite - erotettu moduuli
Toimintalämpötila
-25°C – 75°C
Lähtöjen lukumäärä
2
Tehokkuus
85%
Tulojännite (min.)
0,7V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (maks.)
12V
Pakkaus / kotelo
8-DIP-moduuli
Jännite - lähtö 1
Koko/mitat
2,25" pit. x 1,12" lev. x 0,50" kork. (57,2mm x 28,5mm x 12,7mm)