FGSMA10BFR
DigiKeyn tuotenumero
1470-4774-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FGSMA10BFR
Kuvaus
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tehon tuontiliittimet Vastake, Uroslehtiliittimet IEC 320-C14 Paneelikiinnitys, Laippa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FGSMA10BFR -mallit
Kategoria
Kytkimen ominaisuudet
Virtakytkin
Valmistaja
XP Power
Tilaa varokkeelle
Yes (Fuse Not Included)
Sarja
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Laippa
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Purkuvastus, Suojattu
Liittimen malli
IEC 320-C14
Sulakkeen pidike, vedin
Varokepidike, Twin, varustettu sulakkeella
Liittimen tyyppi
Vastake, Uroslehtiliittimet
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 29,40mm x 60,80mm
Jänniteluokitus - laiteliitäntä
115/230VAC
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-2
Napojen lukumäärä
3
Hyväksyjä
CE, cURus, UL, VDE
Suodatintyyppi
Suodatettu (EMI, RFI) - kaupallinen, Lääketieteellinen
Päätuotenumero
Virtaluokitus - suodatin
10A