FCS40US12
DigiKeyn tuotenumero
1470-4682-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FCS40US12
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 80 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FCS40US12 -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
82%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 1,04" kork. (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
3.34 A