ECM60UT33
DigiKeyn tuotenumero
1470-1247-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECM60UT33
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 15V -15V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 3 Lähtö 5V 15V -15V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 3
500 mA
Valm.
Teho (wattia)
Jännite - erotus
4 kV
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
3
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,20" kork. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 2
15V
Vakionumero
Jännite - lähtö 3
-15V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
8 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
2.5 A