ECM60UT31
DigiKeyn tuotenumero
1470-1246-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECM60UT31
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 3 Lähtö 5V 12V -12V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 3
500 mA
Valm.
Teho (wattia)
Jännite - erotus
4 kV
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
3
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,20" kork. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 2
12V
Vakionumero
Jännite - lähtö 3
-12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
8 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
3 A