ECM60US48
DigiKeyn tuotenumero
1470-1245-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECM60US48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 90 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
80%
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,20" kork. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
1.25 A