ECM40US05
DigiKeyn tuotenumero
1470-1232-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECM40US05
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 90 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
80%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,00" lev. x 1,20" kork. (101,6mm x 50,8mm x 30,5mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 1
5V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
8 A