ECL30UT02-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1213-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECL30UT02-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 12V -12V 30W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 3 Lähtö 5V 12V -12V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
ECL30UT02-S -mallit
Kategoria
Sähkövirta - lähtö 3
630 mA
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
83%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
3
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Jännite - lähtö 1
5V
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - lähtö 2
12V
Vakionumero
Jännite - lähtö 3
Sähkövirta - lähtö 1
3 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
630 mA