ECL30UD03-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1209-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECL30UD03-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 12V 30W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 2 Lähtö 5V 12V 85 – 264VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
ECL30UD03-S -mallit
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
81%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
2
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - lähtö 1
5V
Vakionumero
Jännite - lähtö 2
12V
Sähkövirta - lähtö 1
3 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
1.3 A