ECL30UD01-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1201-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECL30UD01-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V -12V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECL30UD01-S -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
84%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - lähtö 1
12V
Vakionumero
Jännite - lähtö 2
-12V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
1.3 A
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
1.3 A