ECL25US09-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1191-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECL25US09-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 9V 25W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 9V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECL25US09-S -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
80%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
9V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
2.8 A