ECL15UD02-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1166-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECL15UD02-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V -15V 15W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 2 Lähtö 15V -15V 85 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ECL15UD02-S -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
82%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tyyppi
Koteloitu
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
2
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
3,30" pit. x 1,36" lev. x 1,04" kork. (84,0mm x 34,5mm x 26,4mm)
Jännite - lähtö 1
15V
Vakionumero
Jännite - lähtö 2
-15V
Vaadittu vähimmäiskuorma
Kyllä
Sähkövirta - lähtö 1
500 mA
Päätuotenumero
Sähkövirta - lähtö 2
500 mA