ECE40US12-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1138-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECE40US12-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 85 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
84%
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V
Sähkövirta - lähtö 1
3.33 A