ECE40US03-S on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 2
Tekniset tiedot
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 32
Tekniset tiedot
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 85 – 264VAC Tulo
ECE40US03-S
DigiKeyn tuotenumero
1470-1129-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECE40US03-S
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Tehokkuus
0.73
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yhteensopiva DC-tulon kanssa, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,78" pit. x 1,57" lev. x 1,12" kork. (96,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
3,3V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Sähkövirta - lähtö 1
10 A