DTE6024S5V1
DigiKeyn tuotenumero
1470-3372-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE6024S5V1
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5,1V 12A 36V Tulo
EDA/CAD-mallit
DTE6024S5V1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
12A
Teho (wattia)
60W
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
4,41" pit. x 2,67" lev. x 1,50" kork. (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Jännite - lähtö 1
5,1V