DTE6024S12 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
MEAN WELL USA Inc.
Varastossa: 763
Tekniset tiedot
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 5A 36V Tulo
DTE6024S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-3373-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE6024S12
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 12V 60W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DTE6024S12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
5A
Valmistaja
XP Power
Teho (wattia)
60W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
91%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
4,41" pit. x 2,67" lev. x 1,50" kork. (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Lähtöjen lukumäärä
1
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V