DTE4048S24
DigiKeyn tuotenumero
1470-3370-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE4048S24
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 24V 40W
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 1,67A 75V Tulo
EDA/CAD-mallit
DTE4048S24 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
1,67A
Teho (wattia)
40W
Tehokkuus
92%
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
4,41" pit. x 2,51" lev. x 1,01" kork. (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Jännite - lähtö 1
24V