DTE4048S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-3369-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE4048S12
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 3,33A 75V Tulo
EDA/CAD-mallit
DTE4048S12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3,33A
Teho (wattia)
40W
Tehokkuus
91%
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tulojännite (min.)
18V
Koko/mitat
4,41" pit. x 2,51" lev. x 1,01" kork. (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Tulojännite (maks.)
75V
Jännite - lähtö 1
12V