DTE4024S12
DigiKeyn tuotenumero
1470-3365-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE4024S12
Kuvaus
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 3,33A 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DTE4024S12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
3,33A
Valmistaja
XP Power
Teho (wattia)
40W
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
90%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
4,41" pit. x 2,51" lev. x 1,01" kork. (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm)
Tulojännite (maks.)
36V
Hyväksyjä
CB, CE, cURus
Lähtöjen lukumäärä
1
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
12V