DTE0624D12
DigiKeyn tuotenumero
1470-DTE0624D12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DTE0624D12
Kuvaus
DC/DC CONVERTER +/-12V 6W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu DC-DC-muuntimet 2 Lähtö 12V -12V 250mA, 250mA 36V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DTE0624D12 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
250mA, 250mA
Valmistaja
XP Power
Teho (wattia)
6W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Tehokkuus
84%
Tyyppi
Koteloitu
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulojännite (min.)
9V
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Tulojännite (maks.)
36V
Koko/mitat
2,09" pit. x 1,34" lev. x 1,04" kork. (53,0mm x 34,0mm x 26,5mm)
Lähtöjen lukumäärä
2
Hyväksyjä
CB, CE
Jännite - lähtö 1
12V