CCB250PS48
DigiKeyn tuotenumero
1470-4412-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCB250PS48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 80 – 275VAC Tulo
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
6,00" pit. x 4,00" lev. x 1,50" kork. (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
80 – 275VAC
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
5.2 A