CCB250PS15
DigiKeyn tuotenumero
1470-4408-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCB250PS15
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 15V 251W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 15V 80 – 275VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
6,00" pit. x 4,00" lev. x 1,50" kork. (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Jännite - tulo
80 – 275VAC
Hyväksyjä
CB, TUV, UL
Jännite - lähtö 1
15V
Vakionumero
Sähkövirta - lähtö 1
16.7 A