ALM65US48
DigiKeyn tuotenumero
1470-3142-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALM65US48
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48V 65 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALM65US48 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
XP Power
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
35,4" (0,9m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,94" pit. x 2,19" lev. x 1,32" kork. (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE
Lähtöjännite
48V
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Virta - lähtö (maks.)
1,35A
Paino
0,68 lb (308,44 g)
Teho (wattia)
65 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
210mW (maks.)