ALM200PS19
DigiKeyn tuotenumero
1470-4872-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ALM200PS19
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 201W
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
19V 201 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ALM200PS19 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
150mW (maks.)
Valmistaja
XP Power
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Nelikulmainen, 4 napaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
35,4" (0,9m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
8,23" pit. x 3,23" lev. x 1,69" kork. (209,0mm x 82,0mm x 43,0mm)
Jännite - tulo
80 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CSA, PSE, RCM, TUV
Lähtöjännite
19V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10,6A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
201 W