AEJ160PS12
DigiKeyn tuotenumero
1470-AEJ160PS12-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AEJ160PS12
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 150 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AEJ160PS12 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
150 W
Valmistaja
XP Power
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
91%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 65°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Teho, DIN, 4 nastaa
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
48" (1,22m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
5,91" pit. x 2,76" lev. x 1,50" kork. (150,0mm x 70,0mm x 38,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
12,5A