890303426008CS
DigiKeyn tuotenumero
732-11852-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
890303426008CS
Kuvaus
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.47 µF Kalvokondensaattorit 630V Polyesteri, Metallisoitu Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
890303426008CS -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Valm.
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
1,024" pit. x 0,354" lev. (26,00mm x 9,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,748" (19,00mm)
Kapasitanssi
Terminointi
PC-nastat
Toleranssi
±10%
Johdinten väli
0,886" (22,50mm)
Jänniteluokitus – DC
630V