36903205S
DigiKeyn tuotenumero
732-11191-2-ND - Rullattu teippi (TR)
732-11191-1-ND - Cut Tape (CT)
732-11191-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
36903205S
Kuvaus
RF COVER 0.787" SNAP FIT
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
RF-suojat Kansi 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Tuulettamaton Nepparikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
36903205S -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Korkeus - yhteensä
0,126" (3,20mm)
Valmistaja
Würth Elektronik
Pituus - yhteensä
0,787" (20,00mm)
Sarja
Leveys - kokonaisuus
0,787" (20,00mm)